Opravdu úžasné!Koupila jsem si jako spf a krém na ráno, toho že je i primer jsem chtěla využít jen tak, že se bude rychle vstřebávat a bude hydratujicí a vyživující. (Nepoužívám makeup)
A přesně to se staČíst více
Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více
Opravdu úžasné!Koupila jsem si jako spf a krém na ráno, toho že je i primer jsem chtěla využít jen tak, že se bude rychle vstřebávat a bude hydratujicí a vyživující. (Nepoužívám makeup)
A přesně to se staČíst více
Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky