Vždy po ruceKoupila jsem v setu s více maskami od stejné značky. První jsem dostala jako dárek od kamarádky.
Krásně voní a je moc příjemná. Vždy dokupuji a pár jich ode mě dostala i ségra na vyzkoušeníČíst více
Vždy po ruceKoupila jsem v setu s více maskami od stejné značky. První jsem dostala jako dárek od kamarádky.
Krásně voní a je moc příjemná. Vždy dokupuji a pár jich ode mě dostala i ségra na vyzkoušeníČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky