DoporučujiMám mastnou pleť s póry. Tato pěna dobře čistí, krásně voní, je hustá, po aplikaci na pleť , když si navlhčíte ruce, tak začne pěnit. Spokojenost! :)
Líbí se mi🫶🏻Čisticí přípravek používám nejen na obličej, ale i na dekolt a ramena. Pleť mi čistí dobře a při pravidelném používání mírně redukuje pupínky. Dává pocit opravdu kvalitního čištění.
Vůně jeČíst více
Hebká pokožka Toner je lehký, vodové textury, dobře se vstřebává a hydratuje. Bez parfemace a lepivého filtru. Já používám aspoň ve dvou vrstvách, pak je efekt znatelnější, pokožka je hebká a hladká.
Čisticí olej Jsem velmi spokojená s hydrofilním olejem Manyo krásně odličuje, pleť je po něm jemná, čistá a bez podráždění. Skvělý produkt, ráda doporučuji! 🌿✨
Maska na obličej Bifida BiomeDoporučuju! Plet je po masce příjemná a glowy, také je super na hydrataci 🤍 Ingredience za mě super 😍 Určitě budu zkoušet i masky z jiné řady :D
100/10Velmi cool sérum. Vodovitá konzistence. Nelepí se, rychle se vstřebává a skvěle funguje v kombinaci s jinými produkty. Doporučuji ho a koupím si ho znovu.
DoporučujiMám mastnou pleť s póry. Tato pěna dobře čistí, krásně voní, je hustá, po aplikaci na pleť , když si navlhčíte ruce, tak začne pěnit. Spokojenost! :)