Za mě v poho!Je pravda, že sérum trochu zapáchá, ale to prostě kyselina askorbová dělá, s tím se musí počítat. Důležité je po otevření ho skladovat v ledničce, aby nezoxidovalo. Balení je taky přiměřené,Číst více
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Látková maskaMaska je prostě úžasná ✨ Skvěle hydratuje pleť, obličej po ní vypadá svěže a zářivě a make-up se perfektně nanáší. A samostatným plusem je, že se nálada zvedá i během procesu, protože v ní vČíst více
ArenciaProduktu stačí malé množství a tím pádem vydrží dlouho. Příjemná struktura s kousky rýže. Výsledek je znatelný po každém umytí, ale je třeba čistit min jednu minutu. Pleť je tak zářivá, póryČíst více
SuperPro mou problematickou pleť jsou tyto kapky prostě neuvěřitelné! Odstraňují zápach, vysušují pleť a jemně ji čistí. Po nich je váš obličej svěžejší a zase ho uvidíte. Než se domluvím, je velČíst více
Vyhlazující efektJe to super produkt! Musí se s ním nejdřív opatrně, protože má v sobě kyseliny AHA, ale krásně vyhlazuje pleť. Používám ho obden a pleť mám vyhlazenější než kdy dřív.
Čistící olej Objednávala jsem pro kolegyni, já už ho mám doma delší dobu a je fakt top. Me stačí tak 3 pumpičky na odlíčení a pak di pleť dál dočistím ještě pěnivým odličovačem.
Hydratační mistTento míst obsahuje 2-složky, které je nutné "spojit" protřepáním. Krásná pleť hydratuje. Já ho používám před následnou aplikací séra nebo ranní refresh pleti. Nelepí, obsahuje jemnou nevtírČíst více
Boj s pigmentacíNevidím výrazné zlepšení, ale pigmentové skvrny jsou malinko světlejší. Jizvičky po akné vůbec. Je to ale běh na dlouhou trať. Těžko sehnat přípravek s kyselinou kojovou a za to dávám palec Číst více
Top produkt Za mě naprosto úžasné sérum.
Moje zralá a suchá pleť je neuvěřitelně hladká, hydratovaná a celkově v lepší kondici.
Jsem moc vděčná, že Ksisters nabízí Numbuzin, dříve v nabídce nebyl.
Za mě v poho!Je pravda, že sérum trochu zapáchá, ale to prostě kyselina askorbová dělá, s tím se musí počítat. Důležité je po otevření ho skladovat v ledničce, aby nezoxidovalo. Balení je taky přiměřené,Číst více