Zázrak!Krém ne překvapil cenou, konzistencí a jemnou nevtíravou vůní 😊 úžasně hydratuje mou pleť a nezanechává mastný protivný pocit 👌 Těšín se až opět bude, jinak balení mám už skoro osm měsíců Číst více
Svatý grálPříjemný krém, který splňuje svoje slovo !DYNASTY! Krásně se na pleť nanáší, hezky se vsákne a dělá dokonalý finiš. Velice jemná textura, která se dobře snáší s dalšími produkty od Beauty ofČíst více
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Zázrak!Krém ne překvapil cenou, konzistencí a jemnou nevtíravou vůní 😊 úžasně hydratuje mou pleť a nezanechává mastný protivný pocit 👌 Těšín se až opět bude, jinak balení mám už skoro osm měsíců Číst více