Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky