Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 13
Koupila jsem si krém, když se můj oblíbený ochranný krém přestal vyrábět. Měla jsem štěstí, že jsem místo něj našla tento od Rawquestu, protože je pro mou citlivou pleť přinejmenším stejně dobrý. Předtím byla moje kožní bariéra ve špatném stavu, ale po používání tohoto krému ráno a večer se zase zlepšila. Tuba o objemu 80 ml mi vydržela asi 2 měsíce.
Původně jsem plánovala koupit si od značky další krém, ale tento krém mě zaujal a raději jsem si vybrala tenhle. Bylo to pro mě tak příjemné zklamání, že jsem si hned koupila druhý, který mi vydržel celou zimu. Je to velmi sytý krém, ale nezanechává těžký ani mastný pocit. Moje smíšená pleť, i když v té době podrážděná, ho milovala a hezky ji zafixoval. Je perfektní na ráno i večer, hezky se na něj nanáší SPF a make-up. Nejdřív bych o tom nepřemýšlela, ale tenhle krém se mi moc líbil, ráda ho doporučím každému! <3
Pro mě to nebylo, po dvou dnech používání jsem měla podrážděnou a horkou pokožku.
Miluju Rawquest!!! Tenhle krém je úžasný, obzvlášť když moje pleť potřebuje ochrannou bariéru a hydrataci ❤️🔥 Používám ho na noc bez retinalu, abych si pleť rehydratovala!
Vřele doporučuji, už jsem spotřebovala celou tubu a koupila si další, je to moc dobrý krém a nezanechává pleť mastnou.
Hydratační krém, kterého stačí skutečně mělo na celou tvar, ale vůbec nezanechává mastnou pleť. Pleť zanechává jemnou a po pravidelném používání vidím skutečně zlepšení co se týče kvality kožní bariéry. Doporučuji všemi deseti
Struktura křemu je hutná což je velmi dobře neboť ho stačí velmi mělo na rozetření. Nezatazuje plet dobře se střebava. Viditelně pomáhá dostat koznou bariéru pod kontrolu během pár použití. Doporučuji
Tento krém jsem dostala jako vzorek spolu s tonikem a sérem ze stejné řady. Je neuvěřitelně hydratační a zjemňující. Pokud by mi krém, který jsem si objednala na zimu, nestačil, tato sada je prostě úžasná! Produkty už mám na seznamu přání!
Velmi dobrý krém, mám smíšenou pleť, lice dost suše a celo během dne a někdy i v noci pokud jsem měla špatný krém bylo mastné. Tento krém používám v zimě jako noční a je pro mě úžasný, moji pleť vůbec nezatěžují a ráno mám pleť jako hedvábí. Objednám si akorát druhé balení
Velmi dobrý krém! Mám dehydrovanou, citlivou pleť, skvěle hydratuje a zjemňuje mou pleť. Také pomáhá snižovat záněty. Hutný, tuhý krém, v zimě obzvlášť dobrý.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.