:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)