Maximální spokojenostDokonale sérum,které naprosto vyhovuje me pokožce. Je lehké, neparfemovane, nelepi, maximálně vypíná pleť a rychle se vstřebává. Už si bez nej svou rutinu neumím představit.
Chladivá maskaPříjemný chladivý pocit, mírně zjemnění kruhů pod očima - celkově jsem se cítila osvěžená.
Hlavní důvod, proč jsem šla po této masce je, že neobsahuje kys. hyaluronovou ani hyaluronan sodný.Číst více
Zázrak!Krém ne překvapil cenou, konzistencí a jemnou nevtíravou vůní 😊 úžasně hydratuje mou pleť a nezanechává mastný protivný pocit 👌 Těšín se až opět bude, jinak balení mám už skoro osm měsíců Číst více
Perfektní ❤️❤️❤️Ze začátku jsem moc nevěděla, co si s ním pocit, protože mi spálil obličej, ale pak jsem ho trošku omezila, aby si pleť zvykla 👌 a teď si ho nemůžu vynachválit, prostě zázrak ❤️❤️❤️❤️
Maximální spokojenostDokonale sérum,které naprosto vyhovuje me pokožce. Je lehké, neparfemovane, nelepi, maximálně vypíná pleť a rychle se vstřebává. Už si bez nej svou rutinu neumím představit.