:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Super jako vždyNemám co vytknout - jako vždy jsem spokojená s vůní, velikostí a dávkováním. Dávkovač bych chtěla opravdu hodně vyzdvihnout - vždycky mi s jinými produkty ujela ruka, ale tady se pumpuje, cČíst více
:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky