Zázrak!Krém ne překvapil cenou, konzistencí a jemnou nevtíravou vůní 😊 úžasně hydratuje mou pleť a nezanechává mastný protivný pocit 👌 Těšín se až opět bude, jinak balení mám už skoro osm měsíců Číst více
Zázrak!Krém ne překvapil cenou, konzistencí a jemnou nevtíravou vůní 😊 úžasně hydratuje mou pleť a nezanechává mastný protivný pocit 👌 Těšín se až opět bude, jinak balení mám už skoro osm měsíců Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky