Péče 45+Tuto řadu jsem používala jako denní péči, esenci, ampuli a poté tonikum. Mám smíšenou pleť. Produkty zanechávaly lepkavou vrstvu a mastný lesk. Přenesla jsem je na večer. Ráno moje pleť vypaČíst více
Skvěle spf!Tak tohle spf jsem si zamilovala! Konzistenci má tekutou, lehkou. Krásně se nanáší, okamžitě se vstřebá, nezanechává bílý film. Je lehký, na pleti není vůbec cítit. Obličej se pod ním nepotíČíst více
Příjemný krém Nejprve jsem z tohoto produktu byla nadšená, mám mastnější pleť se sklonem k akné, ale po čase mám pocit pnutí na pokožce. Je super na den pod make-up ale na noc moje pleť potřebuje výživnějČíst více
Citlivá pleť Krém není špatný, ale ne úplně pro citlivou pleť, po aplikaci mě zčervená obličej, hydratace je dobrá, pleť se hodně leskne a bohužel se zvýrazní nedokonalosti pleťí, ale v průběhu dne je plČíst více
Ideální pro citlivou a aknozní pleť Sérum je skvělé pro citlivou pleť se sklony k akné. Používám 1x týdně dohromady s kyselinou salyciovou od stejné značky a druhý den mám vždy pleť lepší. Pomáhá dobře na uzavřené komedony
Doporučuji Polštářky jsou hodně vlhké, nasaklé tekutinou, na obličeji nedráždí i přesto, že mám citlivou pleť, aplikuji na pigmentované skvrny, sice na efekt je zatím brzo, ale produkt je dobře tolerovČíst více
Kdo má akné, ať sem přijde?Tyto masky si objednávám už podruhé, opravdu fungují, výborně bojují s vyrážkami a povadlou pletí. Takže večer retinoidy, a ráno tuto masku a je skvělé si ji udělat pod sérum s vitamínem C nČíst více
Pleť září a záříTato essence se mi velmi líbí! Má kremovou texturu, nanesu na plet, necham pusobit a jakmile se objevi pena rozetru po obliceji. Plet je krasne zariva a hydratovana, rozhodne za me jeden z nČíst více
Péče 45+Tuto řadu jsem používala jako denní péči, esenci, ampuli a poté tonikum. Mám smíšenou pleť. Produkty zanechávaly lepkavou vrstvu a mastný lesk. Přenesla jsem je na večer. Ráno moje pleť vypaČíst více