Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 64
Mám stárnoucí a velmi citlivou pleť, které neustále chybí hydratace a velmi snadno se podráždí. Gel mi perfektně vyhovuje. Pořád trochu napíná pleť, ale ne kriticky. Skvělé je, že po týdnu používání byla pleť jako hedvábí, velmi jemná a příjemná na dotek. Gel velmi dobře pění, při dávkování je třeba být velmi opatrný, protože je velmi tekutý a snadno se ho vymačká příliš mnoho.
Tuto značku mám ráda. Mám také toner z této řady a super. Je bez parfémů a jemný. Po aktivování rukama se napění.
Vhodný na suchou pleť, nevysušuje, doporučuji 👍🏼
Příjemný čistící gel, bez parfurmace, nedráždí, vhodné i pro suchou pleť.
Gel je opravdu výborný. Má specifickou "vůni", jelikož je neparfémovaný. Musela jsem si na ni nejprve zvykat, ale pocit po vyčištění je úžasný. Pleť je hebká, svěží, vypnutá. Určitě v mé rutině zůstane.
Takže, jak název napovídá, tohle je nejlepší ranní mycí gel, jaký jsem kdy použila. Zanechává mě po něm čistá, bez pocitu pnutí nebo sucha. Může to znít jako klišé, ale opravdu se nemůžu dočkat, až si s ním ráno umyju obličej. Mám suchou až smíšenou pleť, která je kvůli hormonální nerovnováze náchylná k akné, a opravdu mi udržuje pleť čistou. Momentálně používám druhou tubu a už asi 6 měsíců vidím rozdíl oproti tomu dřív.
Jemný čistící gel, pleť hezky vyčistí a nevysuší 🙂
Koupila jsem si tento mycí gel na obličej, protože jsem na něj slyšela skvělé recenze. Byla jsem z něj nadšená a myslela jsem si, že to bude zázračný lék. Ne. Je to průměrný mycí gel na vodní bázi. Základní vůně je trochu zvláštní, nepříjemná, nezanechala na mně úplně hydratovaný pocit, spíš lehce svíravý, a během používání jsem opravdu nezaznamenala žádné pozitivní změny. Naštěstí mi neublížil, neobjevily se mi po jeho používání žádné pupínky na obličeji, pleť jsem neměla podrážděnou, ale nepřesvědčil mě k tomu, abych si tento produkt koupila znovu. Samozřejmě se to liší od uživatele k uživateli, někomu funguje a pro jiné existují lepší alternativy.
velmi jemný, nedráždí, stačí ho jen trochu, bez parfemace... opravdu výborný
Příjemný s lehkou pěnou a úžasný po nanesení
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.