Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa



Recenze – 1
Textura tohoto krému se mi moc líbila – je to lehké, gelové složení, které se rychle vstřebává a na pleti působí zklidňujícím dojmem. Dodává příjemnou dávku hydratace a zanechává mou pleť jemnou bez pocitu tíže. Ale pro mě v zimě sám o sobě nestačí. Když se ochladí a moje pleť je sušší, určitě musím po něm použít další hydratační krém, abych se cítila pohodlně. Celkově se mi líbí, jak je jemný a zklidňující, ale když teploty klesnou, sáhnu po něčem bohatším.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.