recenzeStrašně doporučuju tenhle produkt. Moje plet se zna byt hladší po nem. A hlavně neni skoro vubec citit na pleti po naneseni. Uz jsem si koupila 3tí lahvičku!
Uklidňující produkt Velmi příjemný a uklidňující produkt. Pleť mi přišla staženější a nepnula. Póry mi přijdou stejné. Myslím, že pořídím celé balení. Vzorek mě zaujal
Příjemný tonerJeden z mých nejoblíbenějších tonerů. Cením velikost balení, které dlouho vydrží.
Mám citlivou pleť náchylnou na červenání a nedráždí mě.
Příjemná konzistence, trošku hustější než voda. BeČíst více
recenzeStrašně doporučuju tenhle produkt. Moje plet se zna byt hladší po nem. A hlavně neni skoro vubec citit na pleti po naneseni. Uz jsem si koupila 3tí lahvičku!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky