Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 27
Krém je lehký, dobře se vstřebává, má příjemně jemnou vůni a je spíše gelovité konzistence. Oproti jiným krémům, které jsem měla, je méně hydratační, proto si ho dávám spíše ráno a večer něco víc bariérově hydratační. Na léto je fajn ale podle mě ne pro moc suchou pleť. Koupila bych si ho opět.
Dobře, elegantní forma s těmi kapslemi uvnitř, ale je trochu vodnatá a neřekla bych, že by mi dobře hydratovala nebo zklidňovala pleť. Velmi průměrná.
Fantastický krém, perfektní textura...
Používám na noc. Když se dobře vetře, je vhodný i pro mastnou pleť. Krásně voní. Určitě ho domínám, ale už neobjednám, nevidím žádný zázrak.
Jsem velmi spokojená, určitě si objednám další
Měla jsem už takový ale hydratační. Tentokrát jsem si vybrala antiaging. Krém je velmi příjemný, dobře se nanáší a vstřebává. Bonusem je ještě to, že pěkně vypadá.
Koupila jsem si ho několikrát znovu, miluju ho. Dobře hydratuje a příjemně voní.
Tuto recenzi přidávám až po jeho spotřebování. Mám smíšený typ pleti, přičemž T zónu mám o dost mastnější. Moje pleť během užívání tohoto krému je hydratovaná, jemnější, vrásky na čele jsou mnohem jemnější, v oblasti očí a rtů už nejsou viditelné pouhým okem. Tento krém určitě budu objednávat i nadále ❤️
Příjemná textura a je cítit, jak pokožku uklidní a vyživí. Používám ho jako noční krém, a mně osobně zanechává na pleti takový lepkavý dojem. Navíc ráno mám po něm poměrně dost mastnou T-zónu. Ale jinak super
krém krásně voní a na obličeji je velmi příjemný, používám zatím chvíli a myslím si, že vydrží opravdu dlouho, stačí nanést opravdu málo a stačí!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.