Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa







Recenze – 2
Hezky se roztírá, příjemná vůně, zanechává jemný lesk na pokožce.Používám celou sadu-toner &serum& oční sérum a mohu doporučit
Tento produkt se mi moc líbil. Krém opravdu vyhlazuje vrásky a v kombinaci s ampulkou z této řady funguje úžasně. Nanáším si ho na celý obličej kvůli jeho objemu. Je vhodnější na večerní péči, protože krém se vstřebává za 10-15 minut, přesto je velmi vyživující a zanechává zářivý lesk. Nepotřebujete moc produktu. Doporučuji ho.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.