Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa









Recenze – 3
Zpočátku mi vadil plastový zápach, ale rozhodla jsem se dát produktu šanci a chvíli ho používala. Můžu říct, že balzám se nejen ukázal jako nepoužitelný, ale také mi vysušoval rty, jako by z nich vytlačoval vlhkost. Kromě nepříjemného pocitu na rtech se mi roztírá a padá do úst a chuť je nepříjemná. Velmi atraktivní balení pro nepříjemný produkt.
Dnes se mi do rukou dostal tento balzám. Moc hezké balení, líbí se mi ta hubička, že to není jen hrot, tento hezky rozmaže. Velice ale velice jemně voní. Chuť to bohužel žádnou nemá. Na rtech je to příjemné, žádný ulepený efekt, vlasy na tom taky nedrží :-D Za mě milé balení s milým balzámem, ale škoda, mohl nějak fajn i chutnat. Ale jinak jsem spokojená.
Super hydratace
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.