Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.













Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 5
Tyto náplasti jsou super - mega balení. Jsou větší, než jsem čekala a tím pokryjí rozsáhlejší část okolí očí. Jsou jako moje druhá kůže - když si je dám, vůbec o nich nevím, ale výsledek je famózní - vyhlazená, jemná pokožka. Vhodné mou citlivou pokožku.
Náplasti jsou cool, třpytí se třpytkami, jsou moc krásné. Hydratují, obzvlášť příjemné se lepí ráno, po vyndání z lednice. Jedinou nevýhodou je 20 párů místo standardních 30, jako u většiny ostatních výrobců.
Tyto hydrogelové náplasti pod oči jsou fantastické. Nejenže jsou krásně třpytivé, ale poskytují také svěžest, hydrataci a vyhlazení. Jsou výborné na ranní oteklé oči. Velké balení vám dlouho vydrží
Uzasne😍😍😍je to velké balení, větší než dlaně, krásně se to třpytí a příjemně voní😍😍😍ocné okolí je hebunke😍😍😍za mě top v naplastech pod oci!!!!!! I celá maska na tvar by mohla být z toho!
Tyto vločky jsou super hydratační a vypadají krásně, skvělé do lázní s přáteli.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.