KrémPoužívala jsem ho před 2 lety a byla jsem velmi spokojená, je pro velmi suchou a citlivou pleť kolem očí, je jako dar z nebes. Je výživný, dobře hydratuje, nezanechává lepkavou vrstvu a je pČíst více
kdyby šlo dát 6* dám je :DZkoušela jsem více kolagenových masek ale nic se nevyrovnalo s touto - dostala jsem ji jako dárek k nákupu a musim si ji objednat určitě znovu.. sice je dražší ale už chápu proč když za to sČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Bakuchiol Skin Serum - Bakuchiol Volumizing SerumSérum se mi moc líbilo. Má neobvyklý vzhled, ale hladce se nanáší, dobře se vstřebává a malé částice se snadno rozpouštějí. Líbí se mi pocit po nanesení. Pleť vypadá skvěle a nezpůsobuje aleČíst více
Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
Příjemné sérum Sérum splňuje to, co slibuje. Mám po něm pleť vyhlazenější a pomáhá i s hydratací. Používám ho na noc a ve spolupráci s dalšími produkty je pleť ráno "napapaná". Skvělý regenerační produkt. Číst více
KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
Skvělý krém Tento krém mě opravdu překvapil. Používám ho na noc. Na pleti je velmi příjemný , krásné voní a úžasně hydratuje. Určitě se k němu budu vracet, mohu jen doporučit.
Skvělý produkt Tato čisticí pěna mě příjemně překvapila. Stačí opravdu malé množství, krásně se napění a rovnoměrně rozetře po pleti. Pěna má velmi jemnou a příjemnou texturu, která nevysušuje, ale zároveňČíst více
KrémPoužívala jsem ho před 2 lety a byla jsem velmi spokojená, je pro velmi suchou a citlivou pleť kolem očí, je jako dar z nebes. Je výživný, dobře hydratuje, nezanechává lepkavou vrstvu a je pČíst více
kdyby šlo dát 6* dám je :DZkoušela jsem více kolagenových masek ale nic se nevyrovnalo s touto - dostala jsem ji jako dárek k nákupu a musim si ji objednat určitě znovu.. sice je dražší ale už chápu proč když za to sČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky