DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více
Příjemný krém Nejprve jsem z tohoto produktu byla nadšená, mám mastnější pleť se sklonem k akné, ale po čase mám pocit pnutí na pokožce. Je super na den pod make-up ale na noc moje pleť potřebuje výživnějČíst více
Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Účinky jdou vidět ihnedJedno z nejlepších tonik, co jsem kdy měla. Nijak nedráždí moji citlivou pleť, viditelně rozjasňuje, vyhlazuje a hydratuje pleť ihned po nanesení. Oční okolí krásně probudí a pleť následně sČíst více
DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více
Příjemný krém Nejprve jsem z tohoto produktu byla nadšená, mám mastnější pleť se sklonem k akné, ale po čase mám pocit pnutí na pokožce. Je super na den pod make-up ale na noc moje pleť potřebuje výživnějČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky