tonerPříjemný toner, který používám ráno i večer po vyčištění pleti. Krásně osvěží a připraví na další péči. Pro ranní osvěžení se mi osvědčilo používat jej v rozprašovači.
Farmstay Již druhé balení...Jsem velice spokojená....zklidnění pleti ,poradí si z akné.Serum má příjemnou konzistenci a nelepí...Za mě velká spokojenost..I jiné členy zaujala vůně 😆
tonerPříjemný toner, který používám ráno i večer po vyčištění pleti. Krásně osvěží a připraví na další péči. Pro ranní osvěžení se mi osvědčilo používat jej v rozprašovači.
Farmstay Již druhé balení...Jsem velice spokojená....zklidnění pleti ,poradí si z akné.Serum má příjemnou konzistenci a nelepí...Za mě velká spokojenost..I jiné členy zaujala vůně 😆
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky