Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více
Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více