Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.







Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 18
Mně osobně krém moc nechutnal. Postupem času (po pár dnech) mě začalo hodně štípat oční okolí a musela jsem ho přestat používat. Lepkavou texturu sice můžu žvýkat, ale bohužel jsem se štípavého pocitu nedokázala zbavit.
Milé K-Sisters dostala jsem od vás vzorek Corix očního krému a upřímně? wow!Právě díky tomuto malému vzorku jsem si ho následně objednala a dnes už vím, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí pro mou pleť. Moje oční okolí je po něm nádherně jemné, hebké… úplně jako dětský prdel 🥹 Vypadám odpočatěji, svěžeji a ten pocit na pokožce je prostě návykový. Děkuji, že jste mi umožnili ho vyzkoušet – protože kdyby mi ten vzorek nepřišel, tak ho možná dodnes nemám. Krém je takový tahací, ale vůbec mi to nevadí. Dobře se vstřebává a nelepí. A teď? Zůstávám věrná Coxiru 🖤
Nelíbí se mi konzistence, docela se kvůli ní obtížně nanáší. Ale co je pro mě opravdu nepřijatelné, je ten lepkavý pocit, který nezmizí, takže je po nanesení make-upu téměř nemožné. I když ho později setřu taštičkou, korektor na místě nedrží a je to jako kapsle. Nedoporučuji ho.
Tento krém má zajímavou texturu, trochu lepí, ale ta stopa po nanesení na pleti nezůstává. Ve skutečnosti dodává pocit svěžesti, je lehký a rychle se vstřebává.
Krem má tahavou konzistenci, na kterou se však dá hned zvyknout. Po nanesení se krásně vstřebá a pokožka se okamžitě zjemní. Velmi příjemný krém a balení je opravdu velké, vydrží jistě dlouho.
Dávají mi skvělý produkt
Pro někoho možná zvláštní konzistence mně vyhovuje takový „lepivý“ finiš, který se ale super vstřebá, nedráždí, oční okolí je rozjasněno
Pro někoho možná zvláštní konzistence mně vyhovuje takový „lepivý“ finiš, který se ale super vstřebá, nedráždí, oční okolí je rozjasněno
Dostala jsem vzorek jako dárek k nákupu. Konzistence je velmi příjemná a pěkně se nanáší, ale bohužel mě neskutečně štípe v očním okolí, a trvá i půl dne, než to přejde. Zkouším jej využít aspoň na jiné části obličeje, ale i tak je pro mě docela dráždivý. Věřím, že lidem s méně citlivýma očima nebude dělat žádné problémy a bude vyhovující.
Krém má "šnečí" konzistenci, táhne se. dobře se vstřebává, nedráždí oči
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.