Зволожуюче молочко ATO Lotion Blue LabelНа перший погляд, зволожуюче молочко сильніше лягає на шкіру, але через деякий час воно починає повільно вбиратися, і шкіра стає приємно зволоженою. Так добре для мене
Зволожуюча сироваткаЦя сироватка чудова, дуже приємна на шкірі, зволожує мою суху шкіру, загалом мені дуже подобається цей бренд :) як бонус вона гарно та ніжно пахне. І упаковка дуже велика, нехай вас ціна не Читати далі
Заспокійливий засібДуже приємний та заспокійливий продукт. Шкіра стала більш підтягнутою, а не стягнутою. Пори залишилися такими ж. Думаю, куплю всю упаковку. Мене зацікавив пробник.
Приємна маскаДуже гарна маска. Будьте обережні, одягаючи її, вона дуже ковзає в руці. Вирізи там, де мають бути, і маска добре сидить. Я також нанесла тонік під маску.
Згідно з описом, вона виконала своєЧитати далі
ІдеальнийЦей крем чудовий. Він неймовірно приємний і справді допомагає відновити шкірний бар'єр. Він густіший і містить дрібні частинки, які зовсім не відчуваються. Він просто не підходить мені під мЧитати далі
Маска чи крем?Ця маска для мене скоріше густіший крем. Вона чудово пахне, вбирається після нанесення та залишає шкіру живленою та м’якою. Це, мабуть, моя третя упаковка, і я вже двічі дарувала її своїй сеЧитати далі
Замовляв 3 рази і залишився задоволенийЛінійка Medi-peel silver чудово підходить для мене, якщо вам потрібно живити обличчя, але ви не шукаєте нічого "справді" жирного. Мені подобається гелева консистенція тоніка, яку моє обличчяЧитати далі
Хороша сутністьМені здається приємним, добре наноситься. Він не містить ароматизаторів. Упаковка трохи незграбно оформлена. Флакон скляний овальної форми, який дуже легко перекинути.
Чудово зволожує! Одна з найкращих сироваток на сьогоднішній день, відмінне зволоження, добре розподіляється, не липка. Це залишиться моїм основним продуктом.
Зволожуюче молочко ATO Lotion Blue LabelНа перший погляд, зволожуюче молочко сильніше лягає на шкіру, але через деякий час воно починає повільно вбиратися, і шкіра стає приємно зволоженою. Так добре для мене
Зволожуюча сироваткаЦя сироватка чудова, дуже приємна на шкірі, зволожує мою суху шкіру, загалом мені дуже подобається цей бренд :) як бонус вона гарно та ніжно пахне. І упаковка дуже велика, нехай вас ціна не Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу