Тонер Просто чудовий тонік. Добре зволожує шкіру і приємно пахне. У мене жирний тип шкіри, схильний до висипань. Але моє обличчя часто здається сухим, тому що моя шкіра зневоднена. Вирішила спробуЧитати далі
Протестувала тонер.Мені дуже сподобався цей тонер, гарно зволожує, хороша консистенція, ше є великим плюсом його об'єм, надовго вистачає. Люблю замовляти корейську косметику на цему сайті, дівчатка завжди поклЧитати далі
ЗразокЯ отримала цей продукт у подарунок до покупки. Мені сподобалася мила маленька піпетка та загалом невелика упаковка, яка герметично закривається, що робить її зручною для подорожей. Моя шкіраЧитати далі
Тонер Просто чудовий тонік. Добре зволожує шкіру і приємно пахне. У мене жирний тип шкіри, схильний до висипань. Але моє обличчя часто здається сухим, тому що моя шкіра зневоднена. Вирішила спробуЧитати далі
Протестувала тонер.Мені дуже сподобався цей тонер, гарно зволожує, хороша консистенція, ше є великим плюсом його об'єм, надовго вистачає. Люблю замовляти корейську косметику на цему сайті, дівчатка завжди поклЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу