Ідеальна сутність!!!Моя перша покупка тут, і я маю сказати, що це чудовий продукт ❤️ Есенція не липка, вона чудово зволожує та добре підходить для моєї комбінованої шкіри 👌Я обов’язково замовлю знову❤️❤️❤️
СуперКрем чудово пахне і дуже приємно відчувається на обличчі, я користуюся ним вже деякий час і думаю, що його вистачить надовго, потрібно лише нанести зовсім небагато, і все!
Чудове ранкове освіження Я закохалася в ці подушки. У мене досить чутлива шкіра, тому у мене є проблеми з деякими продуктами інших брендів, але це одні з небагатьох, які чудово підходять вранці для зменшення темних Читати далі
Ідеальна сутність!!!Моя перша покупка тут, і я маю сказати, що це чудовий продукт ❤️ Есенція не липка, вона чудово зволожує та добре підходить для моєї комбінованої шкіри 👌Я обов’язково замовлю знову❤️❤️❤️