10/10Поки що найкращий крем для очей, який я коли-небудь пробувала. Він має легку, приємну консистенцію, добре вбирається, але найголовніше, що він дійсно виконує те, що обіцяє. Я користуюся ним Читати далі
10/10Поки що найкращий крем для очей, який я коли-небудь пробувала. Він має легку, приємну консистенцію, добре вбирається, але найголовніше, що він дійсно виконує те, що обіцяє. Я користуюся ним Читати далі