я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Приємний кремСпочатку я була в захваті від цього продукту, у мене жирна шкіра зі схильністю до акне, але через деякий час шкіра стягується. Він чудово підходить для денного використання під макіяж, але вЧитати далі
Крем для очей «Сеул 1988»Для мене один з найкращих кремів... Помітно покращення при використанні... Але я поки що не використовую його щодня 😉 Мені 64 роки, я знаю, що зморшки повністю не зникнуть, але, сподіваюся,Читати далі
Ефекти можна побачити відразуОдин із найкращих тоніків, які я коли-небудь мав. Він жодним чином не подразнює мою чутливу шкіру, він помітно освітлює, розгладжує та зволожує шкіру одразу після нанесення. Він чудово пробуЧитати далі
я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Приємний кремСпочатку я була в захваті від цього продукту, у мене жирна шкіра зі схильністю до акне, але через деякий час шкіра стягується. Він чудово підходить для денного використання під макіяж, але вЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу