найкращий продуктЯ користуюся цим продуктом вже близько 14 днів, і стан моєї шкіри значно покращився, а акне значно зменшилося, я обов'язково куплю його ще раз! :)
Відмінний тонікЯ точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена.
Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на ньогЧитати далі
Підсилювач CelimaxДля мене це найкращий засіб від зморшок, що починаються, а через кілька тижнів він також допомагає з пігментними плямами, освітлюючи їх. Я не вірила, бо спочатку нічого не було, але через кіЧитати далі
Піна для ампул Madagascar CentellaАбсолютно чудова пінка для вмивання. У мене комбінована шкіра, а також дуже чутлива, і пінка мені дуже підходить. Вона не сушить, а шкіра після вмивання м’яка та зволожена.
Найдивовижніший крем для шиї та декольтеЯ купую його постійно, чудовий крем для шиї та декольте, який дає результати. Я люблю засмагати, і цей крем справді дає мені ефект більш підтягнутої та доглянутої шкіри в цій досить делікатнЧитати далі
🥺Моїй мамі (48 років) дуже підходить. Мені 27, і я також її спробувала. До цього я користувалася ретинолом, але саме ця сироватка трохи пощипує, тому важливо це враховувати і добре знати своюЧитати далі
супер!У мене чутлива шкіра, схильна до екземи, і цей продукт кілька разів допомагав мені, коли стан шкіри погіршувався (я використовую його в поєднанні з іншими продуктами, а також окремо). Я завжЧитати далі
Я купую неодноразовоМій улюблений нічний крем, він не важкий, але водночас поступово вбирається, тому ідеально підходить для ночі. Medicube, як завжди, не розчарував розміром упаковки, у мене є більше продуктівЧитати далі
ГідробомбаЯ була приємно здивована кремом і дуже ним задоволена. У мене дуже суха та тьмяна шкіра, і більшості продуктів мені недостатньо, але цей дійсно добре зволожує, і моя шкіра виглядає помітно сЧитати далі
найкращий продуктЯ користуюся цим продуктом вже близько 14 днів, і стан моєї шкіри значно покращився, а акне значно зменшилося, я обов'язково куплю його ще раз! :)