Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі
Приємна сироваткаЦя сироватка має м’яку рідку текстуру. Вона без ароматизаторів, не подразнює шкіру. Людям із сухою шкірою рекомендую наносити після неї густіший крем. Він менш поживний і забезпечує мінімальЧитати далі
Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі
Приємна сироваткаЦя сироватка має м’яку рідку текстуру. Вона без ароматизаторів, не подразнює шкіру. Людям із сухою шкірою рекомендую наносити після неї густіший крем. Він менш поживний і забезпечує мінімальЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу