Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Чудовий кремКрем з чудовою текстурою. У мене жирна шкіра з акне, і він чудово підходить для зими. Він зволожує, живить і не жирний. Я обов'язково куплю його ще раз.
Приємна текстура, не липкаТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Гарний крем, у мене вже є 2 упаковки. Не містить жодних ароматизаторів, дуже приємна текстура. Зручний дозатор.
Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі