КейнТиждень тому я купила два тоніки для шкіри. Я в захваті, зовсім не очікувала такого результату. Він приємний на дотик, не має запаху і не липкий. Рекомендую.
КейнТиждень тому я купила два тоніки для шкіри. Я в захваті, зовсім не очікувала такого результату. Він приємний на дотик, не має запаху і не липкий. Рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу