Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Приємна текстура, не липкаТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Гарний крем, у мене вже є 2 упаковки. Не містить жодних ароматизаторів, дуже приємна текстура. Зручний дозатор.
вимикається та об'єднуєтьсяМи купили ще сироваток, і всі отримали гарний досвід. Всього кілька крапель, і я відчуваю, як моя шкіра підтягується. Моя колега каже, що її шкіра стала рівнішою. Я обов'язково куплю ще раз.
Крем для очейНайкращий крем для очей наразі. Мої очі дуже чутливі, і більшість кремів для очей мене пече, але цей — ні. Він чудово їх зволожує. Рекомендую ❤️
Зволожувальний кремЯ б точно рекомендувала крем усім, у кого комбінована шкіра 😊. Він добре зволожує, але водночас не надто густий, тому не закупорює пори. Я користуюся ним вже близько 3 місяців, і в поєднаннЧитати далі
Приємна текстура, не липкаТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Гарний крем, у мене вже є 2 упаковки. Не містить жодних ароматизаторів, дуже приємна текстура. Зручний дозатор.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу