Видимі результати!Мені скоро 40, і я починаю помічати зморшки між бровами та лінії на лобі. Я використовувала маску ввечері, потім нанесла сироватку та крем. Наступного дня зміни були дійсно помітні! Зморшки Читати далі
Чудовий продукт Я дуже рекомендую цей тонік, він дуже приємний на шкірі, я використовую його вже тиждень, потім побачу. У мене чутлива шкіра і мені це підходить :))
Вітамінна сироватка Сироватка гелевої консистенції. Він негайно вбирається в шкіру. Дуже ніжний, приємний парфум. Він досить добре зволожує. Не образить, але й не надихне.
Чудова очищаюча пінкаВін швидко піниться, і вам потрібно лише трохи. Він приємний на шкірі, але трохи щипає в очах. Я не схильна до прищів, але відтоді, як почала користуватися цією пінкою, висипань у мене сталоЧитати далі
Нічого собі ефектЦе чудовий набір. Добре зволожує шкіру, чудово освітлює її та є хорошою основою під макіяж. Мені подобається, що зволоження можна регулювати кількістю застосувань відповідно до стану та типуЧитати далі
Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі