СуперВін добре розподіляється, має приємний аромат, залишає легкий блиск на шкірі. Я використовую весь набір - тонік, сироватку та сироватку для очей - і можу його рекомендувати.
Омолоджувальний тонік Genabelle з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating TonerУ мене суха шкіра, чутливі очі та зморшки місцями. Тому я уникаю парфумів та спирту, і його досить важко знайти, але це чудовий тонік, моя шкіра після нього гладенька та пружна, двох шарів іЧитати далі
10/10Поки що найкращий крем для очей, який я коли-небудь пробувала. Він має легку, приємну консистенцію, добре вбирається, але найголовніше, що він дійсно виконує те, що обіцяє. Я користуюся ним Читати далі
Відмінна сироваткаЦе чудова сироватка з вітаміном С. Вона не липка та легко поєднується з іншими продуктами. Має приємний, злегка цитрусовий аромат. При тривалому використанні ви побачите результати. Поки що,Читати далі
Найкраща сироваткаНайкраща сироватка, купую її неодноразово. Використовую переважно на ніч, вранці шкіра дуже добре живлена та гладенька. Мені вона дуже подобається, і я справді рекомендую її відповідально.
СИРОВАТКА з 6 пептидним комплексомЯ дуже рекомендую цю сироватку. Вона приємна для шкіри, на водній основі. Швидко вбирається. Безбарвна. Можна поєднувати з іншими сироватками. Ідеально підходить для денного та нічного догляЧитати далі
Крем для очейКрем для очей добре живить і зволожує шкіру навколо очей. Дрібні зморшки менш помітні завдяки живленню. У мене більше немає значної сухості в області очей. Я задоволена цим кремом. Упаковка Читати далі
Дуже крутий продукт, перевершив мої очікуванняВперше користувалася педами і не покладала великих надій. Але вони приємно здивували. Досить не погано охолоджують і прибирають темні кола. Їх можна використовувати щодня, мене це дуже тішитЧитати далі
Чудовий крем, який довго тримаєтьсяМені подобається Medi-Peel, і я купую його неодноразово, особливо цей крем чудовий. У мене суха шкіра в поєднанні з жирним чолом, крем абсолютно ідеальний і підходить як для літа, так і для Читати далі
Найкращий мінеральний SPFЧудовий щоденний помічник у холодну пору року, коли сонце не таке активне і немає потреби повторно наносити крем протягом дня. Він нейтральний під макіяж :)
СуперВін добре розподіляється, має приємний аромат, залишає легкий блиск на шкірі. Я використовую весь набір - тонік, сироватку та сироватку для очей - і можу його рекомендувати.