Зволожуюча, зміцнююча маскаЯ залишилася дуже задоволена цією маскою. Після його зняття шкіра була гарно підтягнута і живилася. Обов'язково куплю знову.
ТОП-продуктМені допоміг з темними колами під очима, я почала наносити його двічі на тиждень і поступово перейшла до щоденного використання ввечері. Він не липкий і добре вбирається. Я хвилювалася щодо Читати далі
Крем для очей, що відновлює, з екстрактом равликиКрем для очей, що відновлює, з екстрактом равлики мені сподобався, я схильна до алергії, але крем мені підійшов, використовую не дуже довго, але мені подобається як він працює, подивимося якЧитати далі
Чудовий кремКрем з чудовою текстурою. У мене жирна шкіра з акне, і він чудово підходить для зими. Він зволожує, живить і не жирний. Я обов'язково куплю його ще раз.
ЗаразУ мене вдома є весь набір, і я дуже задоволена. Приємний запах, швидко вбирається. Допомагає швидко загоїти акне, і моя шкіра загалом почувається краще. Обов'язково куплю його ще раз у більшЧитати далі
вимикається та об'єднуєтьсяМи купили ще сироваток, і всі отримали гарний досвід. Всього кілька крапель, і я відчуваю, як моя шкіра підтягується. Моя колега каже, що її шкіра стала рівнішою. Я обов'язково куплю ще раз.
кремЯ купила продукт для тестування в меншій упаковці. Я була здивована, що навіть маленької упаковки вистачило на досить довгий час, адже дійсно невеликої кількості крему вистачає на одне викорЧитати далі
Мені подобається.Моя шкіра страждає від акне, і я купила цей крем, щоб спочатку звикнути до ретинолу. Я використовую його ввечері, а вранці крем тієї ж компанії з равликом. Моя шкіра зараз справді покращиласЧитати далі
вершкиКрем має м'яку текстуру і дуже приємний легкий аромат, який не помітний після нанесення. Добре зволожує, але інших змін я не помітила. У мене суха зріла шкіра. Загалом крем мені подобається.
Зволожуюча, зміцнююча маскаЯ залишилася дуже задоволена цією маскою. Після його зняття шкіра була гарно підтягнута і живилася. Обов'язково куплю знову.
ТОП-продуктМені допоміг з темними колами під очима, я почала наносити його двічі на тиждень і поступово перейшла до щоденного використання ввечері. Він не липкий і добре вбирається. Я хвилювалася щодо Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу