Тонер Просто чудовий тонік. Добре зволожує шкіру і приємно пахне. У мене жирний тип шкіри, схильний до висипань. Але моє обличчя часто здається сухим, тому що моя шкіра зневоднена. Вирішила спробуЧитати далі
Крем під очіКрем має консистенцію гелю, не подразнює,
зона навколо очей зміцнюється, шкіра стає більш еластичною завдяки колагену та виглядає здоровішою. Я рекомендую.