SOME BY MI tonerToner hydrauje a zklidňuje mou suchou pleť, má příjemnou a zároveň nevíraznou vůni 😍 trochu mléčná textura která se krásně vpíjí do pleti 👍
s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
SadaMám doma celou sadu a jsem velmi spokojená. Příjemná vůně, rychle se vsakující. Pomáhá rychle hojit akné a celkově jsem měla pocit lepší pleti. Určitě si koupím znovu ve větším balení.
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více
Perfektní :)Tahle maska je naprosto úžasná! Nedávno se mi zhoršila plet, měla jsem znovu docela akné (takové ty bolestivé větší bouličky), masku jsem na noc použila a ráno bouličky už nebyly vůbec boleČíst více
Zatím je vše dobréJe to velmi jemný peeling - mám raději ty hrubší, ale tento slouží i jako kyslíková maska, což je fajn. Používám ho ještě krátce, ale jsem ráda, že jsem neměla žádné špatné reakce... Ale takČíst více
Velmi spokojená, doporučujiSérum používám večer na moji pleť. Sérum má příjemnou vůni, dobře se roztírá a pomáhá mé pleti s většími póry. Pleť vypadá po používání lépe a hydratovaně 🥰❤️
Nejlepsi maska :)Za me nejlepsi vyzkousena maska z korejske kosmetiky v této cenove skupine. okamžitě vyhlazuje plet, po pouziti je plet hezky sjednocena, maska nedrazdi ani nevysusuje.
DoporučujiSkvělé peelingové polštářky, které pleť nedráždí. Nejprve se použije hrubá strana, která je i fyzickým peelingem a poté hladká. Obličej přejíždím, dokud je tamponek vlhký. Výsledkem je hladkČíst více
SOME BY MI tonerToner hydrauje a zklidňuje mou suchou pleť, má příjemnou a zároveň nevíraznou vůni 😍 trochu mléčná textura která se krásně vpíjí do pleti 👍