Vitamínové sérum Sérum gelové konzistence. Ihned se vpije do pokožky. Velmi jemná příjemná parfemace. Hydratuje poměrně dobře. Neurazí, ale ani nenadchne.
Toner Prostě skvělý toner. Dobře hydratuje pokožku a příjemně voní. Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná. Rozhodla jČíst více
Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
SOME BY MI tonerToner hydrauje a zklidňuje mou suchou pleť, má příjemnou a zároveň nevíraznou vůni 😍 trochu mléčná textura která se krásně vpíjí do pleti 👍
Není to špatné Používám ho týden, zatím jsem nezaznamenala žádný zvláštní efekt, objednám si další krém z této řady, snad budou lépe spolupracovat. zatím nemohu doporučit