závlaha pro pleťTuto masku používám ráno o víkendu, když se hned nikam nechystám.
Tato mléčně bílá gelová maska se po nanesení na pleť změní na transparentní. Příjemně voní, neštípe.
Po smytí je pleť krásněČíst více
kdyby šlo dát 6* dám je :DZkoušela jsem více kolagenových masek ale nic se nevyrovnalo s touto - dostala jsem ji jako dárek k nákupu a musim si ji objednat určitě znovu.. sice je dražší ale už chápu proč když za to sČíst více
Uzasny a fungujeObjednavam ho porad dokola. Super konzistence, ani mastny ani moc vodovy, perfektne se vstreba a opravdu mi po nem zmizely kruhy pod ocima. A mam pocit ze i vrasky☺️
RelaxPolštářky jsou nacucané . je t komu špachtle pro vyndání. Za me jsou kluzké a na první naneseni pokud stojíte, tak kloužou dolů,musíte ležet. Mě tedy po naneseni pálí, tak uvidíme jak to půjČíst více
Love it! 🩵Vzoreček mě uchvátil a čekala jsem, až se objeví na e-shopu v plné verzi. Jakmile se tak stalo, okamžitě jsem ho vzala a je to láska od prvního okamžiku. Svoji strukturou se hodí spíš na večČíst více
Viditelne vysledky!Bude mi 40, a ukazuji se mi vrasky mezi obocim a linky na cele. Masku jsem pouzila vecer, pak jsem aplikovala serum a krem. Druhy den fakt viditelna zmena! Mracivka neni tak hluboka, i linkyČíst více
Velmi spokojená, doporučujiSérum používám večer na moji pleť. Sérum má příjemnou vůni, dobře se roztírá a pomáhá mé pleti s většími póry. Pleť vypadá po používání lépe a hydratovaně 🥰❤️
Nejlepsi maska :)Za me nejlepsi vyzkousena maska z korejske kosmetiky v této cenove skupine. okamžitě vyhlazuje plet, po pouziti je plet hezky sjednocena, maska nedrazdi ani nevysusuje.
NejlepšíJako věčnej experimentátor musím říct, že tohle je zatím nejlepší krém. Je mi 32, takže jsem váhala, jak moc omlazující věc vlastně chci. Ale je to přesně ono. Pleť je po tom skvělá celý denČíst více
závlaha pro pleťTuto masku používám ráno o víkendu, když se hned nikam nechystám.
Tato mléčně bílá gelová maska se po nanesení na pleť změní na transparentní. Příjemně voní, neštípe.
Po smytí je pleť krásněČíst více
kdyby šlo dát 6* dám je :DZkoušela jsem více kolagenových masek ale nic se nevyrovnalo s touto - dostala jsem ji jako dárek k nákupu a musim si ji objednat určitě znovu.. sice je dražší ale už chápu proč když za to sČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky