Fruida krém Moje už oblíbená korejská značka. Tento krém skvěle hydratuje. Můžete si ho pořídit v tom málem balení a ideálně ho nosit každý den někde v kabelce😊
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Na mastnou pleťVoní jako mangový zákusek a velmi dobře čistí mastnou pleť. Po použití nemám pleť napjatou ani vysušenou, přesto v průběhu dne mám obličej mnohem déle bez mastnoty.
Můj oblíbený krém Tento krém kupuji už více než rok a jsem s ním velmi spokojená. Má lehkou gelovou texturu, rychle se vstřebává a pokožka je po něm velmi příjemná na dotek. Používám ho jak v zimě, tak i v léČíst více
Frudia sprejTento sprej si stříkám na horní část zad, kde se mi mají tendence tvořit pupínky. Již po prvním použití jsem zaznamenala zásadní rozdíl- hned druhý den se mi všechny pupínky zlepšily, byly Číst více
Skvělý na těloMiluji ho - je lehký a velmi rychle se vstřebá. Používám hlavně na nohy po holení nebo na tělo po peelingu. Za chvíli se mohu oblékat. Vůně je příjemná, svěží.
Dokonalé rtyTato maska/balzám na rty je naprosto úžasná/ý. Měla jsem rozpraskané až rozkousané rty a tento produkt je proměnil během jednoho dne v hladké a zdravé rty. Až neuvěřitelné, ale funguje to. KČíst více
Krém na ruce FrudiaKrém se rychle vstřebává. Celkově krémy od Frudia moc krásně voní a určitě doporučuji všechny vůně. Kromě vůně určitě také plní svojí funkci a vydrží na dlouho.
Skvělé hydratační tonikumTenhle toner jsem si vybrala spíš náhodou, podle aktuální akce a spokojenosti s dalšími produkty od Frudia. Jsem s nim maximálně spokojená. Už ho mám přibližně 4,5 měsíce a při používání kažČíst více
Fruida krém Moje už oblíbená korejská značka. Tento krém skvěle hydratuje. Můžete si ho pořídit v tom málem balení a ideálně ho nosit každý den někde v kabelce😊
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky