Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 24
Vlasy mi opravdu začaly padat mnohem méně! Je to neuvěřitelné!
Jsem velmi spokojená s tímto tonikem na vlasy. Vlasy nemastí, hydratuje, má takovou mátovou vůni a příjemné pokožku chladí a uklidňuje. Jeho velkou výhodou je i to, že je ve spreji, snadno se nanáší. Používám ho spolu se šamponem z této řady. Vřele doporučuji, koupila jsem ho podruhé.
Tonikum používám krátce, ale už teď se mi líbí. Vlasy nemastí, krásně voní, po použití příjemně chladí pokožku a vůbec ji neirituje, po vysušených vlasech vytváří objem.
Koupila jsem ho příteli, mě lehkou texturu a nemastní vlasy. Neočekávala jsem, že po použití vlasy zhoustnou a ani se tak nestalo. Zato skvěle zlepšil stav vlasové pokožky, žádná suchost ani lupy, pokožka přestala svědit. Recenzi píšu po skoro 2 měsících používání, ale změna se dostavila dost rychle.
Používám ho a jsem velmi spokojený.
Po dvou týdnech používání mi začaly vlasy vypadávat mnohem méně! Pro nejlepší výsledek nastříkejte, vmasírujte a pročesejte. Neskutečný nález😍
Velmi příjemné vlasové tonikum, má chladivý účinek na pokožku – nehřeje jako oblíbené pleťové vody z drogerie! Pro mě to neznamená rozdíl, ale pro někoho by to mohlo vadit. Při pravidelném používání dává skvělé výsledky.
Tenhle toner se mi moc líbí a určitě si ho koupím znovu! 🫶🏼 Je tak účinný! 🫶🏼 Tenhle toner se mi moc líbí, určitě si ho koupím znovu! 🫶🏼 Vlasy mi rostou rychleji a je perfektní i pro mou citlivou pokožku hlavy.
Koupila jsem si ho podruhé, je to velmi účinný produkt.
Tonikum na vlasy příjemně chladí a mám po něm pocit svěžesti. Vlasy nezanechává mastné
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.