s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více
KremZačal jsem ho používat před pár dny a výsledky jsou vidět od prvního dne. Krém není hustý, dobře se roztírá a pleť hydratuje, ale nemastí, zesvětluje pigmentace i staré. Nezpůsobil žádný zánČíst více