Naprosto skvělý!Balení je velké, používám již druhý a super. Mám suchou citlivou pleť se sklonem k šupinatění. Tento toník mě nepálí, krásně voní a pleť je po něm uvolněná, svěží a místo napjatosti, krásně Číst více
Miluju kokos!Kokos mužů snad ve všech formách/podobách/variantách - prostě všude:)
Po otevření sáčku to hned zavonělo po kokosu. Maska má super tvar a výřezy jsou tam, kde mají. Pleť je příjemně hydratovČíst více
Super maskaSuper maska na obličej, má příjemnou hustou konzistenci, která se dobře nanáší. Po použití masky není pleť začervenalá, ale je hezky hladká a hydratovaná. Mám větší póry na nose a už po prvnČíst více
Dobrý Krém je vcelku dobrý, vlivem chemických filtrů proti slunci nezaběluje pleť a nezanechává nepříjemný film na pleťi. Ale hydratace je velmi slabá a při nanesení většího množství žmolkuje pleťČíst více
Super gel Čistí moc hezky, je to trochu hustší gel a vytváří dobrou pěnu. Mám pocit opravdu vyčištěné pleti, zároveň mě nevysušuje a pleť mi přijde sjednocenější.
Naprosto skvělý!Balení je velké, používám již druhý a super. Mám suchou citlivou pleť se sklonem k šupinatění. Tento toník mě nepálí, krásně voní a pleť je po něm uvolněná, svěží a místo napjatosti, krásně Číst více