Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více
Skvělý tonerNeočekávala jsem mnoho, ale byla jsem opravdu mile překvapená. Skvělá kvalita za tu cenu! Během prvních pár týdnů jsem si všimla, že se mi pleť méně mastí a tmavé skvrny zesvětlaly. RozprašoČíst více
Dobrý start pro retinol Toto sérum s retinolem je podle mě vhodnější spíše pro začátečníky s touhle aktivní látkou. Je jemné a výsledky možná tak nemají až takový "wau" efekt, ale při pravidelném používání odvádí Číst více
Maska co dělá rozdilMasku jsem koupila s potřebou vytáhnout z poru nečistoty a ideálně je i zmenšit. Nečekala jsem zázraky. Ale po druhém použití vidím rozdíl. 🤟🏼 Miluju
nejlepsi na closed comedones!Uz je pouzivam asi pul roku a musim rict ze jsou skvele! Pomohli mi s texturou hlavne s texturou na cele (closed comedones, takove male pupinky). Pouzivam jenom 1/2x tydne, mam smisenou pletČíst více
Skvělý tonerTento toner velmi doporučuji. Výborně hydratuje, pleť je krásně připravená na další pečující kroky. Já jsem si tentokrát pořídila i ampulkové sérum a krém stejné značky, jsem opravdu spokojeČíst více
s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
Velmi cool produkt, předčil má očekáváníTyhle tampony jsem použila poprvé a neměla jsem od nich velké naděje. Ale byly příjemným překvapením. Docela dobře chladí a odstraňují tmavé kruhy pod očima. Můžete je používat každý den, coČíst více
Nejlepší ze všech hliněných masekPři nanášení na obličej je velmi příjemná, cítila jsem mírný chladivý efekt. Snadno se oplachuje a zanechává příjemný pocit čistoty a póry vypadají mnohem čistší. Maska mi pleť příliš nevysuČíst více
Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více
Skvělý tonerNeočekávala jsem mnoho, ale byla jsem opravdu mile překvapená. Skvělá kvalita za tu cenu! Během prvních pár týdnů jsem si všimla, že se mi pleť méně mastí a tmavé skvrny zesvětlaly. RozprašoČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky