Skvělá, příjemná maskaMaska má skvělé složení, pleť po ní vypadá odpočatěji, lehce vyhladí vrásky, alespoň v kombinaci s ostatními produkty této řady. :) Navíc jako velký bonus, obsahuje opravdu hodně séra, když Číst více
Maska či krém?Tato maska je pro mě spíše hutnějším krémem. Krásně jemně voní, po nanesení se vstřebá a zanechá na pokožce pocit výživy a jemnosti. Je to asi mé třetí balení a již dvakrát jsem jím obdarovaČíst více
čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více
Skvělá, příjemná maskaMaska má skvělé složení, pleť po ní vypadá odpočatěji, lehce vyhladí vrásky, alespoň v kombinaci s ostatními produkty této řady. :) Navíc jako velký bonus, obsahuje opravdu hodně séra, když Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky