Objednáno 3x a spokojenostStříbrná řada Medi-peel je za mě skvělá, pokud potřebujete vyživit obličej, ale zase nehledáte nic "echt" mastného. Vyhovuje mi gelová konzistence tonika, které obličej nasaje a po sléze nanČíst více
Hydratační serumToto serum je skvělé, velmi příjemné na pleti, hydratuje moji suchou pleť, obecně mám, moc ráda tuto značku :) jako bonus krásné a jemné vůni. A výhodné velké balení, nenechte se smazat cenoČíst více
Velmi dobré spfMá dobrou texturu, rychle se vstřebává do pokožky, nebělí pokožku a co je pro mě nejdůležitější, pleť vůbec nemastí, ale dodává jí lesk. Doporučuji pěkný výrobek.
Příjemná maskaVelmi příjemná maska. Při nasazování pozor, dost klouže v ruce. Výřezy jsou tam, kde mají a maska sedí dobře na místě. Pod masku davam ještě toner.
Dle popisu splnila účel a doporučuji.
Doporučuji Teď už chápu, proč ho všichni tolik chválí! Celimax Dual Barrier Creamy Toner je opravdu skvělý. Má jemnou krémovou texturu, krásně se vstřebává a pleť okamžitě zklidní. Po použití je moje pČíst více
Cica exosome creamKrém jsem zakoupila z důvodu složky cica pro zklidnění pokožky a zároveň její dehydrataci. Pleť při zarudnutí podrážděni velmi rychle zklidňuje, hydratuje a zanechává jí krásně rozzářenou.
Dokonalý Tento krém je úžasný. Je strašně příjemný a skutečně pomáhá obnovovat kožní bariéru. Je hustější a obsahuje malé kousky, které ale nejsou nijak cítit. Jen mně tedy nesedí pod make up. Dávám Číst více
Pěkné a bohatéPříjemný a bohatý hydratační krém bez pocitu tíže nebo nepříjemného pocitu na pokožce.
Nicméně v zimě to pro mou velmi suchou pleť nestačilo.
Za mě moc mastnýTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Používala jsem během léta v průběhu dne. Nanášela SPF krém ráno, a tuto tyčinku jednou za den kolem 2-3 hodiny. Moc mastný, cítila jsem kdyby olej na obličeČíst více
SuperSkvělej přípravek! Používám ho 2 měsíce a výsledek se nedá popírat. Mám citlivou kůži se sklonem k akné, které se uklidnilo, zarudnutí kůže je taky fuč. Sérum je vodnaté, bez vůně, což mi vyČíst více
Objednáno 3x a spokojenostStříbrná řada Medi-peel je za mě skvělá, pokud potřebujete vyživit obličej, ale zase nehledáte nic "echt" mastného. Vyhovuje mi gelová konzistence tonika, které obličej nasaje a po sléze nanČíst více
Hydratační serumToto serum je skvělé, velmi příjemné na pleti, hydratuje moji suchou pleť, obecně mám, moc ráda tuto značku :) jako bonus krásné a jemné vůni. A výhodné velké balení, nenechte se smazat cenoČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky