baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Příjemné překvapeníNa základě recenzí a nedoporučení používat na suchou pleť jsem zkusila nejprve nekolik vzorečků a musím říct, že pokud v ranní péči nezanedbam hydrataci, nenašla jsem žádný problem se šupinaČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Super řasenkaRoky jsem byla věrná jiné řasence, ale tato ji nahradila. Má skvělou konzistenci, kartáček a ačkoli mi dost řasenek vadí a pálí mne z nich oči, tato je bez problému. Dělá moc hezký objem řasČíst více
Odstín 19Krásný tint, poměrně dlouhotrvající. Zanechava jemný tint.
Odstín 19 doporučuji pro Autumn colour palettes, primárně deep autumn.
Take vypadá dobře na pleti s olivovým podtónem.