Skvělý balzám Balzám barví do růžová s lehkým nádechem třpytek, lesklý a hezký odstín, vydrží několik hodin. Balení je originální a stylové ale přijde mě zbytečně velké. Jinak balzám doporučuji na 100%.
Příjemné překvapeníNa základě recenzí a nedoporučení používat na suchou pleť jsem zkusila nejprve nekolik vzorečků a musím říct, že pokud v ranní péči nezanedbam hydrataci, nenašla jsem žádný problem se šupinaČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Super řasenkaRoky jsem byla věrná jiné řasence, ale tato ji nahradila. Má skvělou konzistenci, kartáček a ačkoli mi dost řasenek vadí a pálí mne z nich oči, tato je bez problému. Dělá moc hezký objem řasČíst více
Odstín 19Krásný tint, poměrně dlouhotrvající. Zanechava jemný tint.
Odstín 19 doporučuji pro Autumn colour palettes, primárně deep autumn.
Take vypadá dobře na pleti s olivovým podtónem.
Perfektní!Poté, co jsem přijela do Evropy, jsem se opravdu přestala líčit, protože podkladová báze je pro mě příliš těžká a suchá. Vyzkoušela jsem pár velkých značek a všechny mě zklamaly. Nedávno jseČíst více
Skvělý balzám Balzám barví do růžová s lehkým nádechem třpytek, lesklý a hezký odstín, vydrží několik hodin. Balení je originální a stylové ale přijde mě zbytečně velké. Jinak balzám doporučuji na 100%.